Kul att du har hittat hit! Vår sida är under ombyggnad, men vi hoppas vara tillbaka inom kort.

Kolla gärna in vårt Instagramkonto om du vill se vad vi gör.

 

Vill du komma i kontakt med någon av oss? Här är vi som jobbar på Step2

Charlotte Grimlund, Kommunikationsstrateg, partner & grundare
070-652 00 50, charlotte.grimlund@step2.se

Karin Frisell, VD/Kommunikationsstrateg, partner & grundare
070-661 09 00, karin.frisell@step2.se

Carolin Happe Sollander, Projektledare
073-022 18 46, carolin.happe.sollander@step2.se

Martina Karlsson, Projektledare
070-668 93 21, martina.karlsson@step2.se

Josefine Järnesjö, Produktionsledare
076-552 55 49, josefine.jarnesjo@step2.se

Stina Sarvik, Produktionsledare
073-033 30 08, stina.sarvik@step2.se

Erica Almert, KAM/Travel
070-820 65 09, erica.almert@step2.se

Bo Forsberg, Creative Director/Producent
070-715 88 66, bo.forsberg@step2.se

Johanna Luks, Grafisk formgivare
070-975 70 63, johanna.luks@step2.se